O nás

Firma JIMAKOV s.r.o. byla založena v roce 2011, výrobní náplní je zakázková kovovýroba. Materiál, ze kterého vyrábíme, je kvalitní, trvanlivý a vysoce estetický (nerez ocel, mosaz, měď...). Naší hlavní specializací je výroba a montáž zábradlí, bran, obrábění kovů. Mimo tuto hlavní výrobu zhotovujeme i různé prvky do interiérů i exteriérů – viz dřevěná madla v naší nabídce.

Svým zákazníkům doporučíme technické řešení návrhu včetně výběru vhodného materiálu, provedeme přesné zaměření pro výrobu i konečnou montáž. Při výrobě klademe velký důraz na přesné opracování spojů materiálů, jejich přesné spasování, propracování detailů a v neposlední řadě na konečnou povrchovou úpravu materiálů.

Výsledkem naší práce je výrobek nejen užitkový, ale i estetický, s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Nabídka našich prací je velmi široká, jsme schopni zhotovit rozsáhlý sortiment výrobků. Záleží pouze na požadavku zákazníka a našich výrobních možnostech. Dodací lhůty výrobků závisí na náročnosti a rozsahu prací, vždy se však snažíme maximálně vyjít vstříc potřebám našeho zákazníka.

U nás najdete vstřícný přístup respektující Vaše jedinečné požadavky od zhotovení až po realizaci. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z Vás.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.